خانه / شهرستان ها / مشهد / ۹ دی باطل‌السحر عملیات روانی و جنگ اقتصادی دشمنان است
۹ دی باطل‌السحر عملیات روانی و جنگ اقتصادی دشمنان است

۹ دی باطل‌السحر عملیات روانی و جنگ اقتصادی دشمنان است

مشهد| ۹ دی باطل‌السحر عملیات روانی و جنگ اقتصادی دشمنان است

رئیس بسیج طلاب روحانیون خراسان رضوی گفت: ۹ دی باطل‌السحر عملیات روانی و جنگ اقتصادی دشمنان است.

حجت‌الاسلام مجید فاطمی ارفع امشب در سلسله برنامه‌های بصیرت افزایی ۹ دی مشهد اظهار داشت:  ۹ دی را یوم الله می‌نامیم زیرا دست قدرت الهی را در آن شاهد هستیم و مقام معظم رهبری فرمودند هرچه انسان در این قضایا فکر می‌کند دست خدا روح حسین بن علی(ع) را می‌بیند.

رئیس بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی با اشاره به اینکه مردم در سال ۸۸ صف خود را از فتنه گران جدا کردند اما آشوبگران ۸ ماه کشور را به آشوب کشیدند افزود: دستگاه اطلاعاتی و امنیتی انگلستان، عملیات کار را به عهده گرفته بود و نیروهای خود را در تهران و شهرها مستقر کردند و عملیات جنگ چریکی را آغاز کردند.

فاطمی ارفع بیان کرد: در ۹ دی لطف الهی شامل حال ملت ما شد که کاملا نیز خودجوش بود و مردم تحت یک سازمان و یا نهاد پای کار نیامد و اطلاع‌رسانی‌ها نیز مردمی بود و در مشهد، مردم ۸ دی پای کار آمدند و از میدان برق تا حرم منور رضوی جمع کثیری پای کار آمدند و سپس این جریان به سایر شهرها آورده شد.

وی خاطرنشان کرد: شعارها در سال ۸۸ ساختارشکن بود و به توهین به مقدسات نیز رسید و حتی از عاشورا نیز حیا نکردند و تصاویر آن دوره بازگوکننده این مسائل است و روز عاشورا بنا به سوت و کف زدن گذاشتند و خیمه‌های عزا را آتش زدند و آنها اصل نظام را نشانه گرفته بودند و تا آخرین لحظه نیز شاهد بودید که سران فتنه حاضر نشدند موضع خود را تغییر دهند.

فاطمی ارفع بیان کرد: دشمن عملیات روانی و جنگ اقتصادی را در دستور کار قرار داده و به این نتیجه رسیده‌اند که باید مردم را به نظام اسلامی بدبین کنند و تمام شبکه‌های آنها بسیج شده تا مردم را نومید کنند که مشکلاتشان حل نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن ایجاد فضای نومیدی را در دستور کار قرار داده تا انقلاب پشتوانه مردمی خود را از دست بدهد اظهار داشت: دشمن می‌خواهد به مردم ایران القاء کند که مردم فقط یک راه برون رفت دارند و آن هم کنار آمدن با آمریکا و کدخدا است.

فاطمی ارفع با تصریح اینکه اسرائیل امروز به عنوان یک رژیم کودک کش در دنیا مطرح است تصریح کرد: امام راحل فرمودند آزادی قدس آرمان ماست و این وعده الهی و اعتقاد و باور ما است و انقلاب نیز برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) ایجاد شده است.

https://yaran-khorasan.com/2098

مطلب پیشنهادی

همایش پیاده روی کاروان شادی به مناسبت عید سعید غدیر خم

عمومی و با به همراه داشتن پرچم پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۹ صبح مشهدمقدس، پنجتن ۹۱، مسجد ابوالفضلی (ع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code