خانه / رویداد ها / اجتماعی / بیانیه جمعی از فعالین فرهنگی اجتماعی جهت صیانت از کشف رمز جعبه سیاه هواپیما بویینگ ۷۳۷ و جلوگیری ارسال جعبه سیاه به فرانسه بدون حضور نماینده جمهوری اسلامی+ امکان امضا بیانیه

بیانیه جمعی از فعالین فرهنگی اجتماعی جهت صیانت از کشف رمز جعبه سیاه هواپیما بویینگ ۷۳۷ و جلوگیری ارسال جعبه سیاه به فرانسه بدون حضور نماینده جمهوری اسلامی+ امکان امضا بیانیه

ما مطلقا به محور آنگلوساکسون ها و دولت فرانسه ذره ای اعتماد نداشته و نتایج رمزگشایی جعبه سیاه این پرواز را خارج از ایران و بدون حضور نمایندگان ایران محل تردید و فاقد وجاهت دانسته و خواهان پیگیری امر تا روشن شدن کامل ماجرا هستیم.

بسم الله قاصم الجبارین
ریاست محترم قوه قضائیه

شهادت تهمتن سپاه انقلاب اسلامی مردم ایران، سپهبد شهید قاسم سلیمانی در ۱۳ دیماه ۱۳۹۸(۳ ژوئن ۲۰۲۰) نقطه عطفی بود بر تاریخ سپهسالاری مردم ایران در سلحشوری و مجاهدت های حق طلبانه و عدالتخواهانه شان.
حاج قاسم سلیمانی همچون اهل بیتی که از حرمشان و حریمشان دفاع نمود به دستور و توسط اشقي الاشقيا، دستان بی واسطه شیطان، به شهادت رسید در ملکوت اعلا آرام می گرفت . دشمنی که یارای رودررو شدن با اونبود و بزدلانه و دزدانه او و همراهانش را به شهادت رساند.
بدرقه بی نظیر حاج قاسم و ابومهدی المهندس توسط مردم مجاهد عراق نشان داد که دیگر خون پهلوان ما و سلحشور آنان در ملک مقدس ابا عبدالله الحسین در هم ممزوج شد. این بدرقه بی نظیر تمام نقشه های اسرائیل غاصب و سگ زرد آمریکاییش را در تفرقه بین ایرانیان و شعب عراق نقش بر آب کرد.
حضور چند ده میلیونی مردم ایران در تشیع بی نظیر حاج قاسم و ابومهدی المهندس و یارانشان دست لایزال الهی را در مدد خویش به رخ جهانیان کشید و آن تجدید بیعت امت با امام خویش و انتخاب اکثریت مطلق مردم ایران در انتخاب راه مقاومت به عنوان تنها راه پیروزی و پیشرفت بود. نمود این انتخاب در فریاد انتقام سخت از زبان تشیع کنندگان و عزاداران چند ده میلیونی بود.

سپاهیان انقلاب اسلامی مردم ایران در لبیک به مطالبه چند ده میلیونی مردم ایران و خواست میلیون ها نفری امت جبهه مقاومت مستضعفان عالم در گام اول سیلی کوچکی را بر صورت سگ زرد اسراییلی های غاصب نواخت و با حمله موشکی دقیق و مهلک به عین الاسد، چشمان کرکسان آنگلوساکسونی را از کاسه درآورد. بی شک این واقعه که به فرموده رهبر عزیزمان از ایام الله بود و دست قدرت خداوند به وضوح دیده شد تمام حیثیت و آبروی نداشته‌ی آمریکای مدعی را برد و پایگاه عین الاسد را زیر و رو کرد.

اما در این میان خبری قلب ایرانیان را به درد آورد، سقوط هواپیمای بویینگ ۷۳۷ اوکراینی در آسمان ایران، دقیقا ۵ ساعت از آغاز انتقام سخت ایران از قاتلان سردار دلها .

ما دانشجویان و مردم بیدار این مرز و بوم شهادت مظلومانه این عزیزان را هیچ گاه از یاد نخواهیم برد. اما برای خود، مردم مقاوم ایران و جهانیان یاد آور می شویم که سگ کله زرد صهیونیست در هنگامه پارسش علیه ایران از سلاح های زیبا سخن گفت. اما بیاد می آوریم که اولین آزمایش بمب اتم در کشتار انبوه انسانی در هیروشیما و ناکازاکی بود که در آن زمان، بمب اتم برای امریکایی ها سلاح زیبا بود. ونیز بیاد می آوریم که اولین آزمایش بمب های شیمیایی و میکروبی در کشتار انبوه غیر نظامیان در ویتنام رخ داد که آن جا نیز برای آمریکایی ها سلاح های شیمیایی و میکروبی، سلاح زیبا بود.

آن چه مسلم است در این حاثه درد آور ابهاماتی وجود دارد که حسب امر رهبر انقلاب می بایست پیگیری شود و همان طور که شجاعانه نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسولیت آن را در مقابل دوربین ها به عهده گرفت، نتایج آن را شفاف به اطلاع عموم رسانده شود.

حال که لحظه به لحظه نظریه هایی فراتر از خطای سهوی انسانی در فاجعه دردآور مطرح می گردد؛ از اختلال راداری تا هک هواپیمای بوئینگ و نیز تغیر کاربری هواپیمای مسافربری به آواکس جاسوسی در تلاویو!!!! صیانت از کشف رمز جعبه سیاه این هواپیما مطالبه ملی است. یک مطالبه ملی همچون مطالبه ملی انتقام سخت.

آن چه مسلم است میدان داری انگلیسی های روباه صفت خبیث در این فاجعه دل های ایرانیان را مکدر و نگران می نماید. حضور سفیر کشور روباه زرد در هدایت، مدیرت میدان و منحرف نمودن و سواستفاد از واکنش جوانانه دانشجویان و جوانان ایران تا گردهم آوردن نمایندگان کشورهای قربانیان و بیانیه تعجب آمیز و خارج از عرف آنان که توسطه آنگلوساکسون ها دیکته شده بود؛ و از همه مهمتر اصرار عجیب آنان در خارج نمودن جعبه سیاه به فرانسه‌ی معلوم الحال، که در زبان نخست وزیر آنگلوساکسونی کانادا جاری شده است؛ همگی نگران کننده در کتمان کشف رمز این فاجعه و بیان گر سناریویی چند لایه است.

آن چه مسلم است باید این جعبه سیاه در ایران و با نظارت مطلق مسولین ایرانی رمزگشایی شده تمامی فرضیه را بررسی شده و نتایج ان به طور شفاف به اطلاع عموم رسانده شود.

ما مطلقا به محور آنگلوساکسون ها و دولت فرانسه ذره ای اعتماد نداشته و نتایج رمزگشایی جعبه سیاه این پرواز را خارج از ایران و بدون حضور نمایندگان ایران محل تردید و فاقد وجاهت دانسته و خواهان پیگیری امر تا روشن شدن کامل ماجرا هستیم.

جهت امضا بیانیه فوق مشخصات خود را به شماره ۹۸۹۳۷۱۹۷۷۶۱۷+ ارسال فرمایید.

https://yaran-khorasan.com/9226

مطلب پیشنهادی

سلسله نشست‌های بررسی علمی چالش‌های غربالگری

نشست اول: غربالگری از منظر پزشکی و اخلاق پزشکی با حضور: دکتر رضایی آدریانی پزشک و متخصص اخلاق پزشکی و خانم دکتر حیدری متخصص زنان و زایمان سه شنبه ۷ بهمن ۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ لینک حضور: https://b2n.ir/gharbal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code