خانه / رویداد ها / اجتماعی / آیین اختتامیه اکران‌های مرکزی دهمین دوره جشنواره عمار مشهد همراه با رونمایی از کتاب «کاف میم»، خاطرات شفاهی «حسن کمالیان» ، تصویربردار و مستندساز دفاع مقدس در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد.

آیین اختتامیه اکران‌های مرکزی دهمین دوره جشنواره عمار مشهد همراه با رونمایی از کتاب «کاف میم»، خاطرات شفاهی «حسن کمالیان» ، تصویربردار و مستندساز دفاع مقدس در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد.

در این مراسم، آقایان جلالی و محرابی از همکاران استاد کمالیان و وحید جلیلی مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب به سخنرانی پرداختند.

خانواده بزرگوار شهیدان سپهری، شاملو، بصیر و مروارید و همچنین مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز از جمله حاضران در این مراسم بودند.

در این مراسم آقایان محمد مهدی خالقی به نمایندگی از انجمن فیلم‌ سازان انقلاب اسلامی و محسن راه‌ چمنی به نمایندگی از سپاه امام رضا (ع) از استاد حسن کمالیان تقدیر کردند.

https://yaran-khorasan.com/9166

مطلب پیشنهادی

بابازی ؛ باشگاه نوآوران بازی

با تمام اهمیتی که موضوع #بازی دارد همچنان در بخش های تولیدِ بازی (اسباب بازی، گیم برد و...) ، پژوهش و برنامه های تفریحی و آموزشیِ بازی محور لنگ می زنیم و راهبرد مشخصی در این حوزه نداریم. گروه های خوش ذوق مردمی وجود دارند که هدفشان تولید و یا انجام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code