خانه / گزارش برنامه ها / جلسه تشکل های عفاف و حجاب با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی
جلسه تشکل های عفاف و حجاب با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

جلسه تشکل های عفاف و حجاب با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

در این دیدار که در روز سه شنبه ۲۷ آبان به دعوت کارگروه عفاف و حجاب جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب انجام شد، بیش از بیست تشکل به بیان مطالبات خود از سازمان تبلیغات اسلامی پرداختند و حجت الاسلام صاحبقرانی با تبیین محدودیت های شدید بودجه ای اعلام کرد این سازمان کاملا آمادگی این را دارد تا با تعریف طرح های مشترک متناسب با ظرفیت های فراوان غیر مالی این سازمان به همکاری با تشکل ها بپردازد.

همچین در این دیدار صمیمی بیانیه تشکل های مردمی در مطالبه از سازمان تبلیغات با توجه به ظرفیت های فراوان این سازمان (مثل ائمه جماعات مدارس و ادارات، روحانیون طرح هجرت و هدایت، کانون های فرهنگی، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان، خبرگزاری مهر) قرائت شد که با پیشنهاد حجت الاسلام صاحبقرانی بنا شد همین بیانیه تبدیل به یک تفاهمنامه مشترک بین کارگروه عفاف و حجاب و سازمان تبلیغات اسلامی شود.

https://yaran-khorasan.com/13697

مطلب پیشنهادی

نشست فعالان مردمی عرصه تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

این رویداد با موضوع "تداوم گفت و گو با مردم؛ مقدمه تحول حکمرانی" در دو بخش 'انتقال تجربیات" و "کارگاه های تخصصی" در روز چهارشنبه مورخ ۹ تیرماه ۱۴۰۰ در مشهد مقدس برگزار گردید. انتقال تجربیات: ۱- حجت الاسلام جلال: ارائه تجربه کافه گفت‌و‌گو ۲- رضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code