خانه / کار ویژه / یاران خراسانی / خراسانی ها اهمیت ویژه ای به رسانه می دهند

خراسانی ها اهمیت ویژه ای به رسانه می دهند

به گزارش خبرنگار مهر، عباس محمدیان پنج شنبه شب در اختتامیه سومین جشنواره ابوذر خراسان رضوی که در تالار شهر برگزار شد اظهارکرد: جلسات سیاست گذاری سومین جشنواره ابوذر از ۱۷ فروردین سال جاری به ریاست مدیرکل صدا و سیما خراسان رضوی آغاز شد. 

وی افزود: خراسان رضوی مهد رسانه کشور است و هرجای کشور نام رسانه است ریشه آن در مشهد است چرا که خراسان و خراسانی ها اهمیت ویژه ای به رسانه می دهند. 

محمدیان به حمایت های فرمانده سپاه امام رضا(ع) از جشنواره ابوذر و بسیج رسانه خراسان رضوی اشاره و ابراز کرد: امروز اگر بسیج رسانه به بلوغ فکری و اجتماعی رسیده با حمایت های سردار نظری بوده که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا بتوانیم در این راستا پیشرفت های روزافزونی داشته باشیم. 

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی تصریح کرد: امروز در اختتامیه همدلی را شاهد هستیم و باید برای پا نهادن در راهی که برای ارزش های خود و انقلاب اسلامی قلم می زنیم خداوند را شاکر باشیم. 

وی افزود: باید افتخار کنیم در این وانفسای رسانه ای و با وجود مشکلات بسیار استوار ایستاده ایم و ابوذر گونه از ارزش های مان دفاع می کنیم. 

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان این که در سومین جشنواره در راستای شعار سال قلم های بسیاری زده شد، اذعان کرد: استقبال کم نظیری از جشنواره ابوذر امسال صورت گرفت که به اذعان داوران این دوره سومین جشنواره ابوذر بهترین رویداد فرهنگی شرق کشور بود. 

دبیر شورای سیاست گذاری سومین جشنواره عنوان کرد: مهم ترین دستاورد این جشنواره دیده شدن آثار خبرنگارانی که اثرشان کم تر دیده می شود است. 

وی گفت: از نمایندگان درخواست می کنم تا هرچه زودتر لایحه اصلاح قانون مطبوعات را از دولت مطالبه کنند و از اعضای شورای شهر نیز می خواهم تا به پاس تقدیر از زحمات خبرنگاران بوستان یا بزرگراهی را به نام آنان به ثبت برسانند.

دبیر جشنواره ابوذر خراسان رضوی نیز در این مراسم اظهار داشت: امسال حدود ۱۹۶۶ اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر در خراسان رضوی واصل شده که ۸۱ درصد آنها متعلق به مشهدی‌ها است و البته رسانه‌های غیررسمی حضور و مشارکت بیشتری در جشنواره داشته‌اند.

ناصر نعمتی افزود: ۵۶ رسانه رسمی در جشنواره امسال ابوذر خراسان رضوی مشارکت داشتند که شهرارا بیشترین سطح مشارکت را داشته است.

لازم به ذکر است در سومین جشنواره ابوذر از خانواده های شهیدان خزائی، جهانی و کمالی که در راستای رسالت رسانه ای خود در جبهه های نبرد حق علیه باطل به شهادت رسیدند تقدیر شد.

https://yaran-khorasan.com/15230

مطلب پیشنهادی

شعر زیبای یار خراسانی در تمجید و بزرگداشت سردار دلها

هان، میشناسیدش؟ ز یاران خراسانی ست از نسل سلمان است اگر نامش سلیمانی ست   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code