خانه / کارگروه ها /  رسانه

 رسانه

جشن «نوجوان پلاس، دختران گام دوم انقلاب»

به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور مجری توانمد حامد سلطانی و خواننده جوان کشور حسین حقیقی این جشن پیش از ظهر دوشنبه با حضور بیش از ۳ هزار دختر دهه هشتادی در سالن بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار شد.

توضیحات بیشتر »

نور هدایت آمده…

موسم‌ سرمستیِ‌ دلهایِ‌ شیدا آمده مصطفی‌ با حضرت‌ِ‌ صادق‌ به‌ دنیا‌ آمده. ولادت با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد صلی الله علیه و آله و اما جعفر صادق علیه‌السلام بر تمامی مسلمین و شیعیان مبارک باد.

توضیحات بیشتر »

نور عالم

d2506f123741c6daaef2212cea17e00e9814 - نور عالم

ستاره‌ای بدرخشید و نور عالم شد ‌ ولادت با سعادت پیامبر نور و رحمت، حضرت محمد مصطفی(ص) مبارک باد. دریافت نسخه‌ی باکیفیت پوستر https://b2n.ir/h22543

توضیحات بیشتر »

نماهنگ “خط معیار”

ویژه هفته وحدت بیانات اخیر رهبر انقلاب درباره معیار و ملاک همراهی با پیامبر (ص) و جدی بودن در مقابله با دشمن حواسمان باید جمع باشد، بدانیم چه ‌کار میکنیم، بدانیم چه میگوییم؛ حرفی که میزنیم در جهت نقشه‌ی دشمن نباشد، جدول دشمن را کامل نکند.

توضیحات بیشتر »

گسترش مرزهای مقاومت؛ معجزه دفاع مقدس

امام خامنه‌ای: «دفاع مقدّس مرزهای ما را گسترش داد. منظورم مرزهای جغرافیایی نیست... مرزهای دیگر ما را گسترش داد. مثلاً مرز «مقاومت» را گسترش داد؛ این یک نمونه است. امروز مفهوم مقاومت و عنصر مقاومت، یک عنصر جاافتاده است؛ در فلسطین مقاومت است، در منطقه‌

توضیحات بیشتر »