صفحه اصلی / کارگروه ها / کتاب / اخلاق در خانه یک مجموعه دو جلدی ارزشمند است که حضور آن در هر خانه و برای هر خانواده به خصوص زوج های

اخلاق در خانه یک مجموعه دو جلدی ارزشمند است که حضور آن در هر خانه و برای هر خانواده به خصوص زوج های

کتاب حاضر با زبان روان، نگاه دین به مسائل مختلف خانه و خانواده را به صورت مفصل مورد بررسی قرار می‌دهد.

🔹️این کتاب خوب برگرفته از مجموعه سخنرانی‌های آیت الله مظاهری است که با همین عنوان ایراد شده و به دلیل استقبال مردم، چاپ گردیده است.

🔸️مخاطب این سخنرانی‌ها عموم مردم بودند و لذا ایشان کمتر از اصطلاحات علمی استفاده کرده اند اما در هر صورت از نظر محتوایی بسیار غنی و مفید است.

🔹️استفاده از داستان های تاریخی، استناد به آیات و روایات بر غنا و جذابیت مطالب افزوده است. از سوی دیگر نگرش اخلاقی سخنران در جای جای کتاب خود را نشان می دهد.

🔸️در جلد اول به مباحث مقدماتی ازدواج، موانع ازدواج، تقدس خانه، فواید ازدواج، محبت زوجین، انواع ازدواج، تعدد زوجات، رابطه زوجین با خانواده‌های یکدیگر، علل سوء ظن و طلاق پرداخته شده است.

🔹️جلد دوم نیز با توجه به اینکه سخنرانی‌های استاد در ماه مبارک رمضان انجام شده، ابتدا به چند نکته معرفتی پرداخته و سپس مباحثی همچون عشق مجازی، جایگاه دعا در زندگی و فضایل و رذایل اخلاقی پرداخته است.

🔸️این کتاب توسط نشر اخلاق روانه بازار نشر شده است.

🔻 قیمت (با ۱۵ درصد تخفیف):
جلد اول: ۳۵٫۰۰۰ 👈 ۲۹٫۷۵۰ تومان
جلد دوم: ۲۶٫۰۰۰ 👈 ۲۲٫۱۰۰ تومان
💠 دوره دو جلدی: ۶۱٫۰۰۰ 👈 ۵۱٫۸۵۰ تومان

جهت سفارش کتاب و مشاوره:
t.me/sefaresh_ketab
.

🔗 لینک کوتاه

این مطالب را نیز ببینید!

صمیمانه و طبیبانه کتاب‌های ارزشمندی برای گسترش مهربانی و اخلاق در جامعه هستند.

(فیلم معرفی کتب توسط نویسنده آثار، استاد نظافت) 🔻 بی‌تردید مطالعه این دو اثر از بایسته‌های هرگونه فعالیت تربیتی برای والدین، معلمان، مربیان، روحانیون، دانشجویان تشکیلاتی و عموم فعالان فرهنگی به شمار می‌آید. 🔹 نویسنده معتقد است امروز جامعه ما نیاز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *