خانه / شهرستان ها / مشهد / سفر های جهادی طلاب
سفر های جهادی طلاب

سفر های جهادی طلاب

روایت حجت الاسلام محمد الهی خراسانی از سفر های جهادی طلاب و کارگاه عملی مواسات که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد:
Instagram.com/mh.elahi.kh
کاروان جهادی طلاب و مسئولان مدرسه علمیه حضرت مهدی عج شعبه ۳ مشهد مقدس با حضور همه همکاران مدرسه و اکثریت قریب به اتفاق طلاب در حدود ۷۰ نفر از لرستان بازگشت و جای خود را به کاروانی دیگر از طلاب جهادی مدرسه شعبه ۱ با حدود ۹۰ نفر از طلاب و اساتید مدرسه سپرد.
از روز شنبه هفته گذشته که تصمیم برای عزیمت به لرستان قطعی شد تا ظهر روز یکشنبه که کاروان با دو اتوبوس از مشهد به خرم آباد اعزام شد، کمتر از ۲۴ ساعت برای تهیه مقدمات سفر علاوه بر خرید تجهیزات و امکانات ارسالی برای مناطق سیل زده فرصت بود.
این یک هفته، بچه ها به جای کلاسهای قرآن، نهج البلاغه، صرف، نحو، بلاغت، منطق، کلام، فقه و اصول، فقط یک کلاس داشتند: کارگاه عملی مواسات.
و حالا نوبت صدها طلبه دیگری است که از مشهد و قم و اصفهان و شهرهای دیگر برای حضور در کارگاه مواسات در لرستان، ثبت نام کرده اند.

https://yaran-khorasan.com/2189

مطلب پیشنهادی

مرحوم آیت الله سید احمد مدرس بافقی یزدی

او پس از گذراندن مقدمات و ادبیات بخشی از سطوح خود فرا گرفت. پس ازآن به همراه پدر خویش که از علمای معروف بود به مشهد آمد و به تکمیل متون فقهی پرداخت. وی بیش از ۶۰ سال شرح لمعه را تدریس کرده است. به جز در روز تعطیل، منظم و مداوم و در ساعت مقرر تشکیل می

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code