خانه / شهرستان ها / رشتخوار / عهدواره پیشرفت منطقه ای استان خراسان رضوی
عهدواره پیشرفت منطقه ای استان خراسان رضوی

عهدواره پیشرفت منطقه ای استان خراسان رضوی

گزارش اجمالی عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی

نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای استان با شعار خراسان رضوی؛ سرچشمه معنویت، سرآمد پیشرفت و با ارائه الگوهای موفق عرصه های اجتماعی ۵ دی ماه ۹۸ در مشهد برگزار شد. این گردهمایی در ادامه سلسله جلسات ویژه فعالان اجتماعی خراسان رضوی بود که در آن تجربیات موفق اجتماعی در عرصه‌های کسب و کار، نشاط و تفریح، گردشگری، آموزش، مطالبه‌گری، ورزش، سلامت و محیط زیست ارائه شد.

ادبیات نظری هسته های پیشرفت

ارائه دکتر روح الله ایزدخواه با موضوع ادبیات نظری هسته های پیشرفت در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید. در این ارائه پیرامون هسته های خدمت رسانی و هسته های پیشرفت منطقه ای در نهضت اجتماعی و همچنین پیرامون مسئولیت های اجتماعی و کمک رسانی به مردم بحث و ارائه گردید.

مشارکت روستاییان رمز توفیق اقتصادی روستایی

ارائه آقای مهندس تازیکی با موضوع تجربه موفق مشارکت اجتماعی روستاییان در زمینه اقتصاد روستایی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

روستای من مرکز دنیاست

ارائه آقای مسعود نبی دوست، خبرنگار حوزه اجتماعی و فعال حوزه توسعه روستایی، با موضوع روستای من مرکز دنیاست! در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

کتابخانه به سبک تعاون اجتماعی

ارائه آقای حسن سلطانی با موضوع تجربه موفق تعاون اجتماعی در کتابخانه امیرحسین فردی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

مادرانه

ارائه سرکار خانم فیروز آبادی با موضوع روایت همدلی مادران و دختران و الگو موفق فعالیت اجتماعی بانوان در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

از جوادیه تا سوریه با فوتبال

ارائه آقای ایمان اشراقی با موضوع راه اندازی تیم ورزشی جهت بچه های محروم، مدافع حرم، راه اندازی هیئت وم خادمیاری رضوی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید. مربی فوتبال، بازیکن اسبق تیم ابومسلم و مدافع حرم که فوتبال را به بچه های حاشیه شهر بجنورد هدیه میدهد.

گلخانه های کوچک مقیاس

ارائه مهندس احمد همت آبادی با موضوع اقدام به تولید و صادرات کاکتوس در گلخانه های کوچک مقیاس در شهر نیشابور در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

من کم توان نیستم

ارائه سرکار خانم فاطمه سنجرانی با موضوع اشتغالزایی جوانان کم نوان ذهنی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

مهاجرت معکوس حاصل کاشت یکجا

ارائه آقای حسن غلامی کریم آباد با موضوع طرح کاشت یکجا باشگاه کشاورزان جوان و بازگشت معکوس به روستای کریم آباد رشتخوار در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

گام دوم انقلاب با معماری اقلیمی

ارائه سرکار خانم زهرا وقار با موضوع چایگاه معماری و سبک زندگی اسلامی ایرانی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

تعادل جسم و جان

ارائه حجت الاسلام رحمانی نسب کارشناس طب اسلامی با موضوع تعادل جسم و جان در باب نیازها و تجربیات در عرصه فعالیت طب اسلامی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای خراسان رضوی که به همت نهضت اجتماعی جوانان خراسان رضوی برگزار گردید.

https://yaran-khorasan.com/10892

مطلب پیشنهادی

اجتماع بزرگ مردمی بیعت با امام رمان (عج)

سخنران: حجت الاسلام عالی مدیحه سرا: سعید حدادیان شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ همزمان با نماز مغرب و عشاء مشهدمقدس، حرم مطهر رضوی، رواق امام خمینی (ره)

۴ دیدگاه

 1. باسلام و قدر دانی از دست اندر کاران و طراح این شبکه و کار خوب تجربه گردانی عالیی که در افراد مختلف و شهردندان مشهدی اتفاق افتاده است ….
  من هم در زمینه های مختلفی فعال بوده و هستم .. از جمله ابداع کتابخانه سیار (با الاغ) که گزارش کامل ان در روزنامه همشهری بنام کتابخانه سیار روی پالان الاغ به چاپ رسید .. و توسط شبکه افق هم مستند ی ساخته شد بنام (جای پای او) .. و …. و ..

  • باسلام و تشکر از شما خواهشمند است جهت ارتباط با ادمین کانال در یکی از پیام رسان ها به ایدی ذیل پیام بدهید و اعلام کنید در سایت مشخص نمودید
   @yaran_khorasan

 2. ممنون از شما که تمام فیلمها اینجا با قابلیت دانلود نیز می باشد
  متشکر و بسیارعالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code